Підтвердження документів про освіту для Канади та США.
Евалюація українських дипломів у WES

Оформимо пакет документів "під ключ" без посередників
Одним із напрямків діяльності нашого бюро перекладів є надання допомоги в оцінці дипломів та підтвердження документів про освіту для Канади та США.
Нині в Україні, у зв'язку зі збільшенням міграційного потоку, все більше затребувана послуга підтвердження документів про освіту, так звану еволюацію, з метою подальшого навчання чи роботи у Канаді та США. Ця процедура проводиться в організації WES (World Education Services). World Education Services - це некомерційна організація, заснована в 1974 році, зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, яка надає оцінки облікових даних для іноземних студентів та іммігрантів, які планують навчатися або працювати в США та Канаді.
Навіщо необхідна процедура еволюації?
Підтвердження документів про освіту викликане відмінностями у навчальних програмах та кваліфікаційних вимогах у різних країнах, і необхідно для того, щоб оцінити, наскільки рівень освіти, здобутий за межами Канади та США, відповідає вимогам цих країн. Тому, в деяких випадках, процес еволюції для США та Канади може відрізнятися в тонкощах. World Education Services, надає послуги з підтвердження документів про освіту для Канади та США, протягом вже понад сорока років та результати еволюації, видані WES, приймаються більшістю ВНЗ та державних установ Канади та США.
Як замовити підтвердження документів про освіту для Канади та США
Як і більшість бюрократичних процедур, підтвердження документів про освіту для Канади та США в WES має низку особливостей та складнощів, тому ми пропонуємо вам скористатися нашими послугами при оцінці дипломів. Насамперед клієнтам необхідно знати, що різні організації, які надають послуги з підтвердження документів про освіту, можуть видавати різні висновки про рівень кваліфікації. І щоб не отримати, в результаті складної та дорогої процедури, укладання із заниженим рівнем кваліфікації, необхідно ретельно підходити до вибору оціночної організації, а краще довірити цей вибір професіоналам. Крім того, далеко не всі результати оцінки приймаються всіма навчальними та державними установами на всій території Канади та США.
Щоб замовити процедуру підтвердження документів про освіту, необхідно зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном +380947123393 або написати нам через форму на сайті, а також надати (переслати) оригінали документів про освіту, решту ми зробимо за вас. У результаті ви отримаєте свої підтверджені документи про освіту на вказану адресу.
Замовити переклад
Виберіть вид послуги, додайте свої побажання та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей
Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь
з політикою конфіденційності
Готель "Інтурист",
4 поверх, офіс 411а
проспект Соборний, 135
Запоріжжя