Нотаріальне засвідчення перекладу документів

Замовити переклад з нотаріальним засвідченням
Непоодинокі випадки, коли потрібно мати засвідчений переклад документів. Ця послуга включає не лише роботу перекладача – нотаріус повинен буде завірити копію документа, що підтвердить офіційний статус паперу.

Такий сервіс необхідний, коли заявнику потрібно підтвердити персональні дані та надати їх мовою країни, де вимагають документи. Так, офіційні переклади посвідчень особи, різних свідоцтв та інших паперів замовляють при отриманні туристичної візи, для оформлення посвідки на проживання, для ведення бізнесу в іншій країні, при вступі на роботу та укладанні міжнародного договору.

Що є засвідчений переклад документів?

У нотаріальних конторах часто засвідчують перекладені іншою мовою папери. Але до таких документів висувають особливі вимоги: перекладом повинен займатися дипломований фахівець, а сама копія не повинна мати неточностей, помилок та друкарських помилок. Тільки в цьому випадку можливе офіційне засвідчення паспорта, свідоцтва, сертифіката у нотаріуса.
До розгляду комісіями та іншими представниками державних структур іноземної держави приймаються папери, оформлені відповідно до міжнародних стандартів. Щоб підтвердити, що ви змогли завірити документ, до вищої інстанції потрібно буде надати такі дані, окрім результату перекладу:
● копію оригіналу паперу;
● лист з печатками та підписами перекладача та представника нотаріальної контори та із зазначенням дати перекладу.

Для офіційного підтвердження дій бюро перекладів потрібно, щоб папір та відомості про фахівця, який перекладав текст, було внесено до реєстру нотаріуса.

Спеціалізація перекладача

Якщо необхідно замовити переклад юридичних документів, обирайте фахівця з досвідом. Як правило, співробітники бюро засвідчують документи самостійно: якщо вони вже проводять таку роботу, їм не важко зв'язатися з нотаріусом і зустрітися з ним, щоб він завірив папір.
Ще краще, якщо ви замовлятимете переклад документа у фахівця, який перекладав не тільки паспорти, свідоцтва про народження та шлюб, посвідчення водія. Нерідко засвідчують й інші копії документів – наприклад, трудові угоди та договори, рішення суду, дипломи про освіту, установчі документи організації тощо.
У нашому бюро ви можете замовити нотаріальний переклад у компетентного та досвідченого співробітника. Ми дотримуємося конфіденційності та працюємо швидко.
Замовити послугу
Виберіть вид послуги, додайте свої побажання та наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей
Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь
з політикою конфіденційності
Готель "Інтурист",
4 поверх, офіс 411а
проспект Соборний, 135
Запоріжжя